www.flamer.up-your.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.flamer.up-your.com

PAYLASIM PLATFORMU

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Benten Oyunları, bentenoyunsitesi.com Sitesinde

YazarMesaj
demircisoy

Benten Oyunları, bentenoyunsitesi.com Sitesinde Empty
MesajKonu: Benten Oyunları, bentenoyunsitesi.com Sitesinde   Benten Oyunları, bentenoyunsitesi.com Sitesinde EmptySalı Mayıs 07, 2013 4:53 am

Benten oyunları tabiki bentenoyunsitesi.com adresinde yer alıyor. Siz de benten oyunları oynamayı planlıyorsanız bu siteye girme konusunda acele ediniz. Ve hemen benten oyunları oynamanın heyecanını yaşayınız.

bentenoyunsitesi.com sitesi içerisinde, en eğlenceli benten oyunlarını göreceğinizi buradan söyleyelim. Sitedeki oyunlara dair iki adet resim de buraya eklemeyi uygun gördüm. Bu resimlere baktığınız zaman zaten siz de sitedeki benten oyunlarının kalitesini anlayabilirsiniz. Tabiki bu kaliteyi daha iyi bir şekilde anlayabilmek adına bentenoyunsitesi.com adresini açmanızı ve buradan bol bol benten oyunu oynamanızı tavsiye ederim.

Site içerisindeki çok harika ve çok eğlenceli oyunlardan biri olan Ben 10 çamur savaşı oyunu, benten meraklılarını çok sevindirecek potansiyelde bir oyundur. Bu oyunda karşımıza 2 dev adam çıkıyor. Aslında onlara "adam" demek pek doğru olmaz. Çünkü bu 2 dev, aslında birer yaratık. Bu 2 dev yaratık, bize çamur sıçratmak istiyor. O yaratıkların sıçratacağı çamurlardan kaçmak ise bizim görevimiz. Bu enteresan fakat bir o kadar da eğlenceli olan oyun, bentenoyunsitesi.com üzerinde bizi bekliyor.

Ben 10 Çamur Savaşı oyununun resmine bakmak istersiniz diye, bu oyunun resmini aşağıya yerleştirdim.

Evet sitede, ben 10 çamur savaşı oyunu oynadıktan sonra daha pek çok benten oyunları oynayabilirsiniz. Ben biraz macera seviyorum diyen var ise aranızda, size maceranın kralını yaşatacak bir oyunu tavsiye edeceğim. Bu oyunun adı Ben 10 Mars'ta yolculuk oyunudur. Bu oyunda, ben 10 karakteri Mars'a çıkıyor. Ve Mars gezegeninde bir yolculuk yapmaya karar veriyor. Mars gezegeninde yolculuk yapmaktan daha güzel bir macera sanırım olamaz.

Ben 10 Mars gezegeninde yolculuk yaparken çekilen resim:

Ben 10 Mars'ta yolculuk oyunu sayesinde, Mars gezegenini sanal ortamdan da olsa görebileceksiniz. Ve Mars gezegenini o çok sevdiğiniz ben 10 karakteri ile beraber gezmenin heyecanını ve coşkusunu yaşayabileceksiniz. Ben 10 mars'ta yolculuk oyununa hemen şimdi başlamak istiyorum diyorsanız lafımızı da fazla uzatmayalım ve size bu oyuna dair linki gösterelim. Oyunu açmak için http://www.bentenoyunsitesi.com/ben-10-oyunlari/ben-10-mars-ta-yolculuk.html linkine basınız. İyi eğlenceler dileriz.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Benten Oyunları Sitesi - Bentenoyunu.com.tr
» Friv Oyunları - oyunlariFriv.com Sitesinde
» En Yeni Reks Oyunları ve Hazine Avcısı Oyunları
» Kağıt oyunları ve iskambil oyunları sitesi iskambilkagitlari.com
» En iyi Barbie Oyunları ile En iyi Bakıcı Oyunları Burada