www.flamer.up-your.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.flamer.up-your.com

PAYLASIM PLATFORMU

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sesli Dünya - Sesli Sohbet Dünyası

YazarMesaj
demircisoy

Sesli Dünya - Sesli Sohbet Dünyası Empty
MesajKonu: Sesli Dünya - Sesli Sohbet Dünyası   Sesli Dünya - Sesli Sohbet Dünyası EmptyPerş. Ocak 05, 2012 5:40 pm

Site Adı: Chatevi.Com Seslichatevi.com

İçeriği: Sesli Sohbet

Kuruluş: Eylül 2009

Açıklama

Yazılı sohbetle tanışalı çok uzun zaman oldu. 200mmx bilgisayarımın klavyesinden tanımadığım kişiler ile sesli sohbet ettiğimi daha dün gibi hatırlarım. Benim için farklı kişiler tanımaktı aslında chat. Uzak veya yakın fark etmeden aslında tanışma imkanı bulamayacağımız arkadaşlıklar edindik. IRC uygulamaları ile başlayan bu serüvende birçok arkadaşım oldu. Bunların bazıları gerçek hayata taşındı diğerleri sanal alemde kaldılar. Sanal alemde yazılı sohbet kurallarının yavaş yavaş kaybolması ile beraber ortaya çıkan yalan bilgiler ile sohbetler sonucunda ben ve benim gibiler artık sesli sohbete adım atmış oldu.

Karşınızdaki kişinin sesini duyarak konuşmak yazılı sesli chat sohbetten biraz daha farklı. Benim gibi bazı insanlar sesli sohbet yerine yazarak konuşmayı ve yazılarındaki kelimeleri istedikleri gibi dans ettirmeyi seçerler. Fakat ben bile yazılı sohbet teknik adıyla chatte bulunan bilgi kirliliğine dayanamayarak sesli sohbeti seçenlerdendim. Sesli sohbette teknolojiye uyarak yerini karşınızdakini görebileceğiniz görüntülü sohbete bıraktı. Aslında bunun ötesinde bir teknolojiyi düşünmek şu an için mümkün olmasa da insanların sosyalleşme ihtiyaçlarının karşılanması için yakın zamanda hologram yani yansıma sohbetine geçileceğini düşünüyorum.

Chat ile sesli dünya başladığım bu serüvendeki bilgi ver birikimlerimizle sizlere hizmet verebileceğimiz sesli chat servisini kurduk. Aslında sitemiz üzerinden sesli, yazılı ve görüntülü sohbet imkanına sahipsiniz. Ev sıcaklığında odalardaki kültür mozaiğini bozmadan yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz sitemizde sizleri görmek isteriz. Kalitemizi girdiğiniz ilk andan itibaren anlayacağınızı biliyoruz. Chatevi olarak adlandırdığımız sitemiz içerisinde veri transferi, güvenlik ve müşteri memnuniyeti konularına ayrıca önem verdik. Şu anda piyasada bulunan çoğu sesli chat sitesinden daha fazla katılımcıya sahip olmamız yarattığımız farklılıktan geliyor. Sizde bu farklılığı hissedebilmek için chatevi ailesine katılarak yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Sesli Dünya - Sesli Sohbet Dünyası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sesli Sohbet Sitesi - kop-kop.com
» Sesli Sohbet Sitesi | SesliSohbetlim
» Gümüş Dünyası - Midyatgumusdunyasi.com
» Oyun Dünyası - Oyunyum.com
» Bebeklerin dünyası TarzBaby